Polski English

2020.03.28

Hodowla kotów brytyjskich

Zrzeszona w międzynarodowej organizacji felinologicznej FIFe, powstała w 1998 roku. Na jej stronach będą Państwo mogli zobaczyć nasze koty brytyjskie w wielu odmianach kolorystycznych, tak różnych od najbardziej kojarzonych z tą rasą - niebieskich i liliowych.

Jako pierwsi sprowadziliśmy do Polski zielonooką kotkę brytyjską srebrzystą pręgowaną klasycznie - Barfly de Broeckloni*NL, która obecnie ma na swoim koncie najwyższe tytuły wystawowe FIFe - European Champion i European Premior, jak również honorowy tytuł Distinguished Show Merit oraz nominację do finału światowej wystawy kotów brytyjskich.

Nasze serca podbiły koty brytyjskie w kolorze kremowym, rudym i szylkretowym - swoistej mieszance podstawowej barwy czarnej, czekoladowej lub niebieskiej z kolorem kremowym. Obecnie w hodowli kotów brytyjskich mamy sześć takich kotek (taka odmiana kolorystyczna właściwa jest prawie wyłącznie "damom"), w tym dwie z naszym własnym przydomkiem hodowlanym. Również i one mają w swoim dorobku wysokie osiągnięcia wystawowe, łącznie z tytułem Junior Winner i nominacjami do finałów wystaw światowych. Mimo tych wszystkich tytułów i osiągnięć traktujemy nasze koty - i mamy nadzieję że one nas - jak równoprawnych członków rodziny.

Kocięta urodzone w hodowli niemal od pierwszych chwil życia wychowują się w towarzystwie naszych innych kotów brytyjskich i ludzi. Dzięki temu, kiedy opuszczają nasz dom, są w pełnie zsocjalizowane i mogą dać nowym właścicielom pełnię szczęścia obcowania z mruczącym i terkoczącym ciągle pluszowym "misiem".

Serdecznie zapraszamy!

kocięta na sprzedaż mazowieckie
Projekt i wykonanie: Diamond Studio :: Copyright © 2008 Czankra*PL :: Wszelkie prawa zastrzeżone. Hodowla kotów brytyjskich Warszawa, Rasowe kocięta brytyjskie, Kocięta na sprzedaż Warszawa, Koty brytyjskie Mazowieckie